У нещодавно відкритий в Одесі майданчик з екстремальними видами спорту – найбільший в Україні скейт-майданчик
Про це повідомляє Асоціація Skate Ukraine, передає The Village.
Майданчик для занять екстремальними видами спорту розташований у Центральному парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка, в районі Суворовської алеї. Його площа – більше 1000 квадратний метрів.
Скейт-парк має 4 рівні зі спорудами для виконання трюків на роликах, скейтах, велосипедах. Матеріалом для всіх елементів став монолітний шліфувальний залізобетон.
У день відкриття відбулися змагання з скетбордингу в аматорській та професійній категоріях та виступи запрошених скейтерів з Бразилії, Італії, Чилі та Іспанії.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/248/248d0e91fd2cc6b36452e081adda91cf69c3fb37/iVu_LswxbnrsduvkLYkoCQ-article.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/f00/f007ca5759dba2d306930f143c3be455e7b16013/7s6nrqFjADMlCRtCMj7h7w-article.jpg)