Перебігаючи дорогу у невстановленому місці, постраждала потрапила під колеса одразу двох автівок
Близько 7 години ранку 17 жовтня до поліції надійшло повідомлення про ДТП у селі Мамаївцях Кіцманського району. Рухаючись з боку Чернівців у напрямку Івано-Франківської області на автомобілі «Мерседес Спрінтер», 38-річний чернівчанин наїхав на жінку-пішохода, котра переходила дорогу у невстановленому місці.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/2a4/2a4b2089724885c9c75c13e05db88def0e5b9740/media-share-0-02-04-07858608f31402ff8f55782df4a430f7c681dc7271984d20204c5c93fa0746f1-4acd630d-eb38-4dda-98e0-c5b227b9de4a.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/78d/78d4994cd6185ebbfd5df4f7f18449fed73ae62a/media-share-0-02-05-3fe2b03ab944a7145b6efe9165bba6c7c47683dc4b25e0618ad56171ee36c1a9-fe8cbc82-b11b-4ff9-9709-451fba47c79e.jpg)
Від удару мікроавтобуса жінку відкинуло вбік – під колеса вантажного автомобіля «МАН», що їхав позаду «Мерседеса» по сусідній смузі. За кермом вантажівки перебував 51-річний житель Чернівців. Внаслідок отриманих травм, несумісних з життям, потерпіла померла на місці пригоди.
За результатами медичного освідчення обидва водії - тверезі. На даний час поліцейські встановлюють особу загиблої та з’ясовують обставини трагічної автопригоди.
Фото прес-служби ГУНП в Чернівецькій області