"Укрзалізниця" знизила ціну на перші три квитки потяга Київ – Прага – Київ

Дисконтна програма "Квиток першої хвилини" дозволить заощадити 30€

Про головне

Оксана Чорна

Дисконт діє на попередній продаж квитків та закінчується за одну добу до відправлення потяга з Києва та за три доби до відправлення з Праги

"Укрзалізниця" впровадила дисконтну програму "Квиток першої хвилини", за якою знижується ціна на перші три квитки на кожен рейс потяга Київ – Прага – Київ.

Про це повідомив голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Балчун на своїй сторінці в Facebook, передає Громадське радіо.

За угодою між ПАТ "Укрзалізниця" та АТ "Чеські залізниці" встановлено спеціальні тарифні умови та умови реалізації проїзних документів на окремо виділені три місця, йдеться в повідомленні.

Дисконтна програма "Квиток першої хвилини" діє тільки для трьох місць як для поїздки у Прагу, так і для поїздки в Київ. Така поїздка зі знижками може бути оформлена тільки від/до станцій Київ та Львів до/від станцій Чехії (Словаччина – тільки транзитом). Спеціальні тарифні умови не комбінуються з іншими пропозиціями, у тому числі з дитячими квитками. Квитки за дисконтом не можна повернути, обміняти та переоформити.

"Дисконт діє на попередній продаж квитків та закінчується за 1 добу до відправлення поїзда з Києва, та за 3 доби у зворотному напрямку при відправленні поїзда з Праги. Однак у добу відправлення поїзда з Києва дисконт для трьох місць вже не діє. Порівняйте переваги дисконту: вартість проїзду станом на 22 червня за дисконтною програмою у сполученні Київ — Прага – 1891,70 грн (64,0 євро); Львів — Прага – 1513,95 грн (51,0 євро). Квитки за звичайним тарифом на цю ж дату для міжнародного сполучення Київ — Прага – 2868,05 грн (98,6 євро); Львів — Прага – 2403,12 грн (82,6 євро)".

Войцех Балчун, голова правління ПАТ "Укрзалізниця"

У сполученні Київ – Прага курсує безпересадковий вагон відправленням зі станції Київ о 23:57 у складі поїзда №771 Київ – Хмельницький, зі станції Львів о 10:10 у складі поїзда №108 Одеса – Ужгород.  

Джерело фото

Схожі публікації