За два дні змагань Україна виборола три медалі: золоту, срібну і бронзову
Про це повідомляє Укрінформ.
Першу золоту медаль на рахунок збірної України на ІІІ Іграх нескорених (Invictus Games) в Торонто записав 29-річний офіцер Міністерства оборони Олег Зімніков з Києва.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/a0d/a0ddd1f18dd9566c3aa8f4289589c21d0bb6b207/31e68e0-----.jpg)
У легкоатлетичних змаганнях Зімніков показав 1-й результат у перегонах на 1500 метрів (4 хвилини 33 секунди).
Бронзову нагороду у легкоатлетичних змаганнях здобув офіцер Національної поліції Сергій Торчинський, який показав 3-й результат у секторі для штовхання ядра (13,71 метра).
Ще одну, срібну, медаль для української команди на Іграх нескорених виборов 29-річний офіцер Національної поліції України Олександр Ткаченко у секторі бігу на 400 метрів.
Ігри нескорених є аналогом Паралімпійських ігор для військовослужбовців, які отримали поранення чи захворювання під час або внаслідок виконання службового обов’язку. Нинішні змагання триватимуть до 30 вересня.