У Тернополі скасували концерт Сергія Бабкіна через його виступи в Росії та окупованому Криму

На Тернопільщині заборонили концерти артистів, які виступають в Росії чи на окупованих територіях

Про головне

Аліна Лісненко

На Тернопільщині заборонили проведення концертів у комунальних закладах артистам, які гастролюють на території Росії чи в Криму

Таке рішення прийняли члени постійної депутатської комісії з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства Тернопільської обласної ради, повідомляє УНІАН.

«Заборонити проведення концертів та інших розважальних заходів в обласних комунальних закладах та на території області організаціями та окремими особами театральної та концертної діяльності, котрі здійснюють свою діяльність, проводять концерти, гастролі, беруть участь у різноманітних розважальних заходах на території Російської Федерації та тимчасово окупованих територій України під час російсько-української війни». 

рішення депутатської комісії

Також члени комісії вказали на недопрацювання директору обласного драмтеатру Борису Репці, що він оперативно не відреагував на появу афіш у Тернополі, які кілька тижнів повідомляли про проведення у театрі концерту артиста Сергій Бабкіна, який виступав у Росії та Криму. Репка запевнив, що не підписував угоди з гастролерами, навпаки, повідомив організаторам концерту, що не підпише з ним угоду, якщо не отримує погодження на цей концерт від облради, йдеться у повідомленні.

Організатори концерту Бабкіна в Тернополі уже повідомили, що через скасування заходу всі, хто придбав квитки, зможуть повернути свої гроші.

Джерело фото

Схожі публікації