У США схвалили “Закон про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки”

Україна та США посилять співпрацю у сфері кібербезпеки

Про головне

Ярина Боринець

Палата представників Конгресу США підтримала 404-ма голосами "за" посилення співробітництва між Україною та США у сфері кібербезпеки

Конгресмени схвалили проект “Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки”, що спрямований на просування активнішої взаємодії між Україною і США у сфері кібербезпеки в умовах протидії російській гібридній агресії. Про це повідомляється на офіційній сторінці посольства України в США у Facebook.

Розгляд законопроекту відбувся за присутності у пленарній залі Посла України в США Валерія Чалого. Документ передбачає допомогу Україні в удосконаленні стратегії кібербезпеки, зокрема, щодо посилення захисту комп’ютерних мереж органів державної влади, зменшення залежності України від російських інформаційних та комунікаційних технологій, сприяння участі України у програмах обміну інформацією.

У законопроекті підтверджується відданість Сполучених Штатів Америки Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештському меморандуму про гарантії безпеки, підтримці співробітництва нашої держави з НАТО.

Співавторами документа виступили члени Конгресового українського кокусу, конгресмен-демократ Брендан Бойл та конгресмен-республіканець Браян Фітцпатрик. Перед набуттям чинності законопроект має бути проголосований також Сенатом та підписаний Президентом США.

Джерело фото

Схожі публікації