У семи областях України ввели обмеження руху вантажівкок

Обмеження діє у зв'язку зі складними погодними умовами

Про головне

Аліна Лісненко

У зв'язку зі складними погодними умовами зранку, 20 грудня, обмеження руху великовагового транспорту діє у семи областях

Для забезпечення проїзду в Україні дорожниками задіяно понад 800 одиниць техніки, повідомляє Укрінформ з посиланням на сторінку Укравтодору у Facebook.

Заблокований рух транспорту залишається на автодорозі М-05 Київ – Одеса в районі м. Жашків та на межі Київської і Черкаської областей. Ускладнений проїзд характерний також на автодорозі Р-03 Північно-східний обхід Києва.

Через введення тривалого обмеження (з 06.00 18.12.2017 р.) на рух великовагового транспорту через Київ, Служби автомобільних доріг у Рівненській, Житомирській, Кіровоградській, Одеській та Миколаївській областях змушені були також вводити подібні обмеження з метою неконтрольованого накопичення вантажівок уздовж основних доріг у напрямку Києва.

Стан покриття на автодорогах державного та місцевого значення у північних, більшості центральних областей місцями засніжений. В решті областей покриття на автодорогах мокре.

Для оперативного забезпечення проїзду в Україні дорожніми організаціями задіяно понад 800 одиниць техніки та понад 1000 працівників.

Станом на 08.00 20.12.2017 р. опади у вигляді невеликого снігу спостерігаються на більшій частині території України, а саме у західних, північних, центральних, Донецькій, Запорізькій та Миколаївській областях. На решті території України – без опадів.

Від початку дії снігового циклону (з вечора 17.12.2017 р.) найбільше снігу (від 20 до 40 см) за цей період випало у Житомирській, Київській, Черкаській та Вінницькій областях, на Чернігівщині – до 15 см. У більшості західних та центральних областях висота снігового покриву становить від 1 до 7 см.

Температура повітря у західних, північних, частково центральних областях -1-4°С, у східних та південних коливається від -2°С до +2°С.

На перевальних ділянках доріг випадає невеликий сніг. Температура повітря -5 -7°С, йдеться у повідомленні.

Джерело фото

Схожі публікації