У Німеччині вимагають скасувати безвіз для Грузії

Різке зростання кількості шукачів притулку з Грузії є проблемою - Федеральне міністерство внутрішніх справ ФРН

Про головне

Аліна Лісненко

Уряд Північного Рейну-Вестфалії закликав припинити дію запровадженого минулого року безвізового режиму з Грузією

10 лютого речник міністерства з питань інтеграції землі підтвердив, що міністр Йоахім Штамп (Joachim Stamp) написав відповідного листа виконувачу обов'язків міністра внутрішніх справ Німеччини Томасу де Мезьєру (Thomas de Maiziere), повідомляє "УНІАН" з посиланням на "DW".

У листі повідомляється, зокрема, про те, що кількість шукачів притулку з Грузії різко зросла, і частина цих людей займаються "кримінальною діяльністю". У листі Штамп закликав де Мезьєра вжити заходів на європейському рівні з метою припинення "безвізу" для Грузії. Федеральне міністерство внутрішніх справ визнало, що різке зростання кількості шукачів притулку з Грузії є проблемою.

Як повідомляє медіакомпанія WDR, у листі Штамп зазначив, що в Німеччині минулого року кількість шукачів притулку з грузинськими паспортами зросла з 170 до 743 осіб на місяць. При цьому, як повідомляє Федеральне управління з кримінальних справ, дехто із шукачів притулку використовує час розгляду їхніх заяв для здійснення "кримінальної діяльності" на території Німеччини, йдеться у повідомленні.

Джерело фото

Схожі публікації