У Львові затримали хабарника-підприємця

За хабар він планував стати переможцем тендеру

Про головне

Ірина Капуш

Слідчі військової прокуратури Львівського гарнізону спільно із військовою контррозвідкою СБУ затримали підприємця під час надання неправомірної вигоди за сприяння у визнанні його переможцем на тендерних торгах

Про це повідомляє "ІА ZIK".

Зазначається, що у тендері йшлося про закупівлю однією із військових частин області водного оснащення.

"Сума договору становила 960 тис. грн, і фізична особа підприємець запропонував 5% від цієї суми військовослужбовцю, який звернувся до військової прокуратури. У листопаді минулого року фізична особа надала частину неправомірно вигоди розміром 27 тис. грн, перерахувавши їх на картку. Вчора, 21 березня, фізична особа передала решту суми 13 тис. грн та 200 доларів, особисто. Відповідно, підприємця було затримано".

Владислав Савинець, військовий прокурор Львівського гарнізону

Також у повідомленні йдеться, що наразі затриманий перебуває в ізоляторі тимчасового утримання. Йому повідомлено про підозру в учиненні кримінального правопорушення.

Джерело ілюстрації

Схожі публікації

У Києві СБУ затримала власницю медичного бізнесу, який збагачував терористів

Порушники щомісяця сплачували до «бюджетів» сепаратистів у середньому 500-600 тисяч російських рублів

Читати далі

В Івано-Франківську затримання закінчилося стріляниною

Національна поліція встановлює обставини події

Читати далі

В одеському кафе між відвідувачами і персоналом виник конфлікт зі стріляниною

У результаті події ніхто не постраждав

Читати далі

Поліція розмістила фото підозрюваних у пограбуванні ювелірного магазину в Херсоні

У поліції зазначають, що всі чоловіки — "спортивної тілобудови, коротко стрижені"

Читати далі

У Рівненській області правоохоронці затримали диверсанта

Порушник записав та передав своє відеозвернення до ватажків ДНР із пропозицією вчинити на території Рівненщини диверсії

Читати далі

Ціна лісу: керівник райвідділу поліції вимагав 8 тисяч гривень за дозвіл незаконної вирубки

Майор та лейтенант поліції вимагали хабар від кіровоградського підприємця

Читати далі

Екс-керівник підприємства "Укрзалізниця" затриманий після піврічного переховування

1 грудня 2017 екс-керівника оголосили в національний розшук

Читати далі

У Київському військкоматі прокоментували доправку хлопців з хостелу до комісаріату

9 громадян призовного віку були без військово-облікових документів

Читати далі