У Києві через дощ затопило вулицю

Водіям довелося виштовхувати свої автомобілі з води

Про головне

Ярина Боринець

У Дніпровському районі Києва після сильного дощу затопило вулицю Фанерну

Про це повідомляє 112 Україна.

Внаслідок затоплення вулиці рух по ній був паралізований, а для його нормалізації комунальним службам довелося відкачувати воду.

"На вул. Фанерної не можна ні пройти, ні проїхати через кількість води внаслідок дощу. Потрапивши у воду, одним водіям доводилося виштовхувати свої машини з води, інші все одно долали водні бар'єри, при цьому істотно знижуючи швидкість. Передбачувана причина такої кількості води - це погано працює водовідведення. Ми мали можливість поспілкуватися з диспетчерами з "Київавтодору" в Дніпровському районі, де нам повідомили, що на місце представники виїжджали, вони викачували воду".

кореспондент "112 Україна"

Попередньо причиною затоплення вулиці стала погана дорожня система.

"Кажуть, що передали інформацію в ДСНС, і відзначають, що причина - погана дорожня система, яка не впоралася з великим обсягом води через сніг, в результаті канал вийшов з берегів. Також кажуть, що поруч знаходиться станція "Київводоканалу" і зараз цим повинні займатися саме представники цього підприємства. Ми бачили, що кілька машин застрявали, але їх вже витягли і вони продовжили рух. Рівень води, на наш погляд, досягає 40 см. Місцеві жителі відзначають, що весь час страждають від затоплень вулиць".

кореспондент "112 Україна"

Odoo CMS - велика картинка

Схожі публікації