У ЄС збільшать витрати на протидію російській пропаганді

Боротьбу посилять із втручанням у європейські справи, яке здійснює Росія

Про головне

Аліна Лісненко

Міністри закордонних справ країн-членів ЄС погодились збільшити ресурси для боротьби із втручанням у європейські справи, яке здійснює Росія

Про це повідомляє УП з посиланням на Euractiv.

"Я звернулася до міністрів з проханням підтримати мій запит щодо збільшення людських та фінансових ресурсів, спрямованих на боротьбу з дезінформацією та пропагандою з-за кордону. Тепер ми будемо перевіряти, чи будуть міністри фінансів слідувати вказівкам глав МЗС у найближчі тижні". 

Федеріка Могеріні, очільниця європейської дипломатії

Могеріні заявила, що отримала повну підтримку міністрів щодо своєї пропозиції, проте не надала журналістам подробиць щодо часових рамок реалізації цієї ініціативи та обсягу виділених ресурсів.

Міністри погодились, що після серії сплеску фальшивих новин під час французьких виборів та кризи у Каталонії потрібно вжити заходів для протидії новому типу загрози, який надходить з боку іноземних суб’єктів, що базуються у Росії.

Міністри дали "зелене світло" у відповідь на вимогу Європарламенту, який попросив "збільшити фінансування для протидії дезінформаційним кампаніям і кібератакам", а також сприяти "об'єктивному" представленню ЄС його сусідам та на Західних Балканах, йдеться у повідомленні.

Джерело фото

Схожі публікації