“Художні моделі” Альфонса Преснітца чернівчани зможуть побачити на персональній виставці художника в Центрі культури “Вернісаж”
Альфонс Престнітц народився в Австрії, та живе і працює в Німеччині. У Чернівці художник прибув на запрошення Посольства Австрії для культурного обміну між Австрією та Україною.
2 червня в Центрі культури “Вернісаж” митець відкриватиме власну персональну виставку “Художні моделі”.
У своїх картинах Альфонс Престнітц зображує уламки сучасного. Художник малює олійними фарбами, передаючи через мистецтво те, що побачив на власні очі та на фото.
У творчості Преснітца зустрічаються різні підходи до простору: між інтуїцією й розрахунком, приблизністю й точністю, нагромадженням і поодинокістю, фрагментуванням і реконструкцією, фігуративністю й абстракцією.
Також митець часто зображує в своїх роботах кохання між двома чоловіками. Він переконує: в австрійському суспільстві упереджень щодо гомофобних стосунків значно менше.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/d45/d4554c445d725c3c2c95bbd0acb475581ff235b6/18836578_1949419458622874_1435570808_o.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/647/6475e2a911a2059d89dc8f7912f370e421f81ff3/18869874_1949419405289546_1431877410_o.jpg)
“У своїх роботах я намагаюсь відобразити світ навколо мене. Таким, яким його показують медіа, і яким він є насправді. Мої картини поєднують зображення природи, міської архітектури, людей, утворюючи разом нове бачення реальності. Чернівці поєднують у собі впливи різних періодів історії, які відтворюються в архітектурі на вулицях. Для мене дуже цікаво споглядати ці форми, вони надихають мене на нові роботи”.
Альфонс Престнітц, художник
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/4b7/4b793e2aae88e20813d8358b39ffdfc02dc2f2ad/18836449_1949418991956254_524085829_o.jpg)
Виставка “Художні моделі” триватиме до 15 червня. Пізніше роботи Альфонса Преснітца зможуть побачити і одесити.
Фото Оксани Чорної