У Чернівцях за 2017 рік зменшилося споживання природного газу

Чернівчанам розповіли про стан економіки міста

Про головне

Вікторія Корсун

За підсумками 2017 року, промислові підприємства Чернівців отримали прибуток у сумі 6 451,13 мільйонів гривень

У порівнянні з показником за 2016 рік (5 мільйонів 357 тисяч гривень), це на 1 мільйон 93 тисячі гривень або на 20,5% більше.

Того ж року завдяки підприємницькій діяльності міський бюджет отримав 5 мільйонів 87 тисяч гривень, або 56,6% від загального обсягу надходжень, що є на 204 мільйони 3 491 тисячу гривень або 53,3% більше, ніж у 2016 році.

За даними департаменту економіки Чернівецької міської ради споживання теплової енергії та природного газу за 2017 рік зменшилися, а от за електроенергію та холодну воду витрати, навпаки, – зросли.

«Збільшення обсягів споживання холодної води обумовлено збільшенням кількості учнів та вихованців у бюджетних закладах освіти, зокрема, за рахунок відкриття нових дитячих садочків та додаткових груп в окремих дошкільних навчальних закладах, а також збільшенням кількості закладів охорони здоров’я».  

Галина Войтович, в.о. директора департаменту економіки Чернівецької міськради

Надалі основними цілями департаменту економіки Чернівецької міської ради на 2018 рік є підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості економіки міста. 

Фото та матеріал Вікторії Корсун

Схожі публікації