На вулиці Воробкевича у Чернівцях невідомі пограбували номерні знаки з ряду автівок
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив громадський активіст Валерій Аіріні.
Шахраї зняли автомобільні знаки, натомість залишили номер мобільного.
"Хочу повідомити, щоб люди не платили покидькам гроші, тому що вже запустили програму виготовлення номерних знаків у будь-якому місті, ціна яких складає від 200 до 500 гривень. Але і це теж не є обов'язковим, тому що номерні знаки можна виготовити на звичайному матеріалі, аби тільки відповідали дійсності до данного авто".Валерій Аіріні, громадський активіст
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/517/51756e189fd6cd173e0801521b77c4b1a05189c6/17884489_301952610247596_2122896103739764375_n.jpg)