20 лютого у Чернівцях вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні
Вшанування проходила на Центральній площі.
День Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні".
Саме в ці дні, чотири роки тому, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Майдану. Наступного дня, 21 лютого 2014 року, офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього ж дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали "Небесною сотнею", а під час прощання з загиблими лунала жалобна пісня "Плине кача...", яка стала українським народним реквіємом, повідомляє "Укрінформ".
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/761/7613b1bddad93a2ef19bc3da109ff72c924950c6/photo5215202870423562420.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/643/64381b207e199463d9fe0e2e9913901db1631bc3/photo5215202870423562422.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/ad3/ad39421f9992e6e167e32efe0ecd897601dfc115/photo5215202870423562423.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/db9/db98932514737fb4461fba44ff6a2334f3ff8fa6/photo5215202870423562424.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/93e/93e5ff6e59b9a240cebdd08075076c42d2255b63/photo5215202870423562425.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/d59/d598f790c05068af0df9a65ebc78a39f2564e3b4/photo5215202870423562426.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/016/016d63bcf50da4012c2efc61fadcf24955ed1eaf/photo5215202870423562427.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/7d3/7d39b51a7b0db2bd61c34789b77ec6756282611a/photo5215202870423562428.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/b74/b7413611c99f9ec1902cfe9c799056dccb270612/photo5217806801720944962.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/61f/61f1d049b5a07d3c2296ad5248dfb758a886ca66/photo5217806801720944966.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/45d/45de4d06284f46933bc2e07585803ca9334c8881/photo5217806801720944965.jpg)
Фото Василя Салиги