Нагородили переможців 7 грудня.
У Чернівцях урочисто привітали і вручили нагороди міжнародної літературно-мистецької премії імені Ольги Кобилянської.
Премії вручили науковцям і письменникам Богданові Мельничуку, Світлані Кирилюк, художникові Оресту Криворучку, директорові Ботошанського театру Трояну Апетрей, громадській діячці Тамарі Мінченко.
Щоби підтримати лауератів, на вручення прийшли викладачі кафедри "Українська література" з ЧНУ, актори у народних румунських строях, родичі та колеги.
Джерело фото.
![Текстовий та графічний блок Odoo](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/f0b/f0b7ac35df271488abd667a8e5af448cb0fd53e0/81uNQm6moZkfhdoIiAAA.h430.jpg)
![Текстовий та графічний блок Odoo](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/763/763eac652d593c3bcfd95463769849874464f429/6EjUbcTKpp46keIh841R.h430.jpg)
![Текстовий та графічний блок Odoo](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/2d8/2d8263dc65e611ca496943a9477074b0b5cc2bf9/pA4Twp7XQMqIwUPC1s0t.h430.jpg)
![Текстовий та графічний блок Odoo](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/976/97683ded2bfffdb153227cca4f6e06b34d297a87/MVhvGeNfLrOXVEPjBg6l.h430.jpg)
![Текстовий та графічний блок Odoo](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/ae3/ae335c2bf3be42a4818a630becd455a70d948fa9/U3MRJLa1A9qbdkIDrFte.h430.jpg)