21 червня в Літературному целанівському центрі відбулась презентація книги Володимира Рафєєнка "Довгі часи"
Володимир Рафєєнко – український автор, який все життя прожив у Донецьку і тільки в 2014 році вимушено переїхав у Київ. Фаховий спеціаліст з російської філології, він писав лише російською й видавався практично тільки в Росії. Лауреат престижної літературної премії «Русская премия». Та автор роману «Довгі часи» – книги, через яку в рідний Донецьк письменник вже не може повернутися.
Володимир Рафєєнко написав цей роман російською. Українською мовою твір побачив світ у «Видавництві Старого Лева» у перекладі Маріанни Кіяновської.
«Довгі часи» – міська балада, казка для дорослих про життя і смерть в часи війни, де фантасмагоричне та ірреальне перемежовується з дійсністю, правдою нашого буття. А також можливість автора пробачити всім, хто залишився там, на окупованій території, та можливість з усіма попрощатися.
«Моє коріння вирвали взагалі. Я їжджу по містах, країнах, а хочу додому. Та дому немає. І тут справа не в просторі, тут справа в часі. Бо такий Донецьк, який я знав, більше не існує. Все сталось раптово. І вже немає мого міста, де залишилась моя рідня і моя молодість».
Володимир Рафєєнко, автор роману
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/38d/38d029e16ae0c6e729df41d9702481c08e43e2c4/19415748_622385637951164_1077583578_n.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/ca2/ca25525ec4fb86155655ed7cf20566e6e20456e3/19403757_622385867951141_1740755115_o.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/c7b/c7b76c9faffe75521c584f1c0b54af0a6ed0b6bb/19403408_622386134617781_1641378385_o.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/7cd/7cd4d8ee438ae18b699143deeed20b9a384d1376/19401483_622386014617793_1320550713_o.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/173/1734f7a3aceb51d0cca23d3bbb89df924555e34d/19403706_622385657951162_1651472075_o.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/04c/04cacdd48555fed4c2b0a7a37cb58370369dfe8a/19478302_622385684617826_729057538_o.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/ed5/ed53987740209ce6bb0501884345ee0fcb94c1e3/19402370_622386394617755_1467907858_o.jpg)
Фото Василя Салиги