22 квітня у чернівецькому залі органної та камерної музики виступили із перфомансом “Поезія музики”
На заході виступили швейцарська органістка Аврора Бааль, яка експериментує із шедеврами класичної та сучасної музики. А також зіграв французький сценічний декламатор Емманюель Плентель, який разом із симфонічними оркестрами та театрами створює музично-поетичні постановки для сцен усієї Європи. Україну вони відвідали вперше.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/729/72989812a60c6c918c512c653edf368d1700755c/Photo_1555960970801.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/de5/de506a4156dd9228d79d81f1f3af40b27ecc0b56/Photo_1555960408446.jpg)
“Багатомовність є в корінні Швейцарії. Вона нас зцілює, насичує та підсилює. Знання мов своїх сусідів підкреслює нашу ідентичність і зміцнює нас як націю”.
Кароль Глаузер Піду, арт-консультантка Посольства Швейцарії в Україні
Музикантка підготувала нетипову органну програму: зазвучали твори швейцарських та французьких композиторів Е. Саті, А. Онеггера, О. Мессіана. Гру доповнила декламація поезії авторів зі Швейцарії, Канади, Франції, Марокко та Бельгії.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/db9/db95c3a2fc38f4187f6133754b52cd7b3bde62fb/Photo_1555960623920.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/b4b/b4bdf48278aa3587dbddd0006371795e1f5a0ec0/Photo_1555960850838.jpg)
“Оскільки майже чверть населення Швейцарії розмовляє французькою мовою, для нас природно, що ми є частиною асоціації країн, які поширюють французьку культуру серед інших країн. І ми хочемо просувати французьку мову, яка є мовою культури, мовою бізнесу та політики”.
Кароль Глаузер Піду, арт-консультантка Посольства Швейцарії в Україні
Організаторами концерту стали швейцарсько-українська асоціація Haliciana Schola Cantorum та Посольство Швейцарії в Україні.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/6ee/6ee15cd791c8e5710de5b6d28df68b17a6282b0b/Photo_1555960395951.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/851/851540f6127a3d8e6a4efe818932dd084027f4b4/Photo_1555960867702.jpg)
Повний фотозвіт події дивіться за посиланням.
Фото Ігоря Волощука