15 травня на Алеї «Вічної Слави і Пошани» відбулася акція по висадженню молодих червоних дубів у пам’ять про захисників, які віддали своє життя на сході України
Вже декілька років поспіль стало традицією висаджувати дерева в пам’ять про загиблих учасників АТО. Починаючи з 2014 року, тут висаджено вже понад 70 дерев.
«Ці дерева є дуже символічними. Якщо пам’ятник можна зруйнувати, то дерево підніметься і буде вічним. Дякувати Богу, що є люди які хочуть це робити, вони об’єднуються і бажають миру Україні».
Марія Філіпчук, волонтерка
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/e4a/e4aeba4618f2179d6cd88b6d9298c04bec23fba6/32559387_1560186857440052_4493511067019771904_n.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/ece/ece58d52dcaf21d885c6acffcbe354b6a5ab227c/32545746_1560189177439820_5834393444444798976_n.jpg)
Під кожним деревом буде встановлена пам’ятна відзнака у вигляді відкритої книги з портретом та історією подвигу захисника.
«Коли приходжу сюди, завжди згадую свого товариша, це як бути поруч із ним. Так і всім людям, які втратили рідних, важлива пам'ять про них».
Олексій, учасник АТО
Також діти, батьки і родичі загиблих могли написати побажання на «Дереві єднання».
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/b40/b40292574ade40461fe21e6258c3f675b959c83e/32682521_1560186067440131_227102211161718784_n.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/3ae/3ae338d39d42eb53f0b16ce5fcf7f8cf8b241479/32512088_1560186757440062_4042670570456743936_n.jpg)
Фото Діани Кермач