Цього року у фестивалі взяли учать 7 волонтерів із Перу, Індонезії та Китаю
««Global Village» відбувається двічі на рік. Волонтери, які приїжджають до України, представляють свою культуру, традиційну їжу та особливості їхньої країни. Сьогодні волонтери з Китаю, Перу та Індонезії презентували свою національну символіку. А волонтерки з Китаю підготували подарунок: вони співали китайську пісню».
Оксана Гринів, менеджерка фестивалю
Організатори планували презентувати чотири країни, але волонтер із Туреччини не зміг представити свою країну. У зимовому фестивалі брали участь мало країн, адже у більшості волонтерів зараз розпочалося навчання в університеті.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/c5e/c5e67dfcc8f11fb6de6d13735c3ff523631b8528/3FBD867B-577F-4F6C-979E-CB4F4F4A4262.jpeg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/7d2/7d29640b8e8875cf6fb44701074f31637f43eaef/1CCCF5C1-D743-4AB0-AE4C-65941CA45F27.jpeg)
«Спочатку ми розповіли про організацію та про можливість приєднатися до нас та поїхати за кордон. Потім виступали наші волонтери з Китаю, Індонезії та Перу. Після цього гості змогли поспілкуватися з волонтерами та скуштувати їхню традиційну їжу».
Катя Стратійчук, голова з питань стажувань Aisec у Чернівцях
Фестиваль розпочався з презентації проектів Aisec та оголошення відкритого набору в команду. Потім волонтери презентували свої країни та проводили воркшопи.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/9c2/9c276fdece73862d360531ab45ccb8f6c525d10a/9B5DAB00-2619-45BD-87A4-EC6EA3A4C212.jpeg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/613/613ef86f00a7960d4a2c306b307e658e1ffa66bf/B2F35179-252A-4F59-A3AE-4D392684B273.jpeg)
«У Чернівцях я вже 7 тижнів за програмою «Language School». Викладаю англійську та іспанську. Тут мені подобається те, що я почуваю себе у безпеці, тому що в Латинській Америці все не так. Тут добрі та щирі люди. А ще гарна погода, особливо, коли не дуже холодно. На фестивалі я презентувала традиційну їжу, факти про мою країну та розповіла про місця, які варто відвідати. Наприклад, місто інків у Мачу-Пікчу».
Данмар, волонтерка з Перу
У кінці заходу розіграли призи від партнерів та 30% знижки на подорож від Aisec.
Повний фотозвіт з події дивіться за посиланням.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/f74/f74f5a266c1b9184af9602f229a536c4ff8a8098/9E821242-A2AF-4A80-BC60-632302370BA6.jpeg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/2e3/2e36bc3d80743726f3e203ede4572c9bf387be02/CCFB6694-D2F5-4979-80CF-392E7B73CFAF.jpeg)
Фото Анастасії Бойчук