Участь у фестивалі взяли 50 колективів з різних міст України, а також з Молдови, Румунії та Білорусі
Фестиваль маланок став традиційним міським святом у Чернівцях. 15 грудня місто відвідують сотні туристів, аби подивитися на унікальне дійство. "Маланка Фест" розпочався карнавальною ходою центральними вулицями. Тут можна було побачити як традиційні образи маланкарів у національних костюмах, так і зовсім нетипових персонажів – чародіїв, індіанців, фараонів, стриптизерок, клоунів та олімпійських богів.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/b32/b32c615939ba4c0aaf2f9aba2a114afc0651321e/26938163_1770745546567265_793000358_o.jpg)
Вулицею їздив навіть семиметровий собака – символ 2018 року.
Представити свій обряд переберії маланкарі мали змогу на площі Філармонії. А всі охочі за допомогою онлайн-голосування визначали найкращу команду маланкарів.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/fdb/fdb3b637256f58ebb4aadf3fc57bb88ba3e1f18d/26906700_1770745696567250_1295899843_o.jpg)
Цього року переможцями стали колективи «Боги Олімпу» (с. Чагор), Мультфільм «Козаки» (с. Брусниця), Скубі-Ду і його команда (с. Горбова), які отримали найбільшу кількість голосів та грошові призи – 50, 30 та 20 тисяч гривень відповідно.
Фото Оксани Чміль