Учасники з’ясовували, чому санкції держави є важливими та їх слабкі сторони
6 червня у Літературному целанівському центрі пройшли Літні дебатні ігри. Учасники змагання – молодіжна секція ГО «Буковинська медична громада» та Чернівецьке відділення ВМГО "Федерації дебатів України".
Темою дебатів стала «Цензура та заборона соціальних мереж – право держави?».
До складу журі увійшли: Юрій Бурега – депутат Чернівецької міської ради, ВО "Батьківщина"; Максим Волошин – редактор Чернівецького громадського телебачення INFO KEY; Дмитро Левченко – керівник порталу "Geometria»; Тарас Прокоп – координатор проектів Громадянської мережі ОПОРА в Чернівецькій області; Марічка Романова – актриса Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської.
Команда «Уряд» пояснювала необхідність санкцій, а «Опозиція» доводила, що це – обмеження свободи слова. Також учасники відповідали на питання опонентів, слухачів та журі.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/dfa/dfa30ae5cfd633e357e99fee667807d246c32506/19022552_1951990301699123_1854207390_o.jpg)
Судді оцінювали учасників за релевантністю, доведеністю та вагомістю аргументів та ораторським мистецтвом.
Після двох годин обговорень перемогла команда «Опозиція».
Організатори наголосили, що дебати розвивають критичне мислення та ораторські здібності молоді, а також висловили сподівання, що такі заходи відбуватимуться у Чернівцях частіше.
«Дебати формують у студентів вміння критично мислити, аналізувати, а також виступати, висловлювати свою думку критично. Це важливо для кожного, бо вміння наводити аргументи, доводити їх фактами потрібне кожному. Я думаю, дебати повинні проходити в кожному університеті, кожній школі, щоб молодь вчилась аналізувати інформацію та доводити свою позицію».
Тарас Прокоп, член журі
Фото Оксани Чорної