У Чернівцях відбулась презентація книги Наталія Гриценко про чернівчан ХХ століття

Презентували книгу «Місто пахло корицею й кремом Нівея. Чернівецький вінтажний альбом»

Про головне

Аліна Лісненко

6 лютого у медіа-центрі «BelleVue» презентували книгу Наталії Гриценко «Місто пахло корицею й кремом Nivea. Чернівецький вінтажний альбом»

Книга «Місто пахло корицею й кремом Нівея. Чернівецький вінтажний альбом» – оповідь про Чернівці переважно першої половини ХХ століття. Картину міста, життя його мешканців читач уявляє через спогади літнього пана, чернівчанина, який прожив у цьому місті усе своє життя, розділивши з ним та іншими чернівчанами усі дарунки, виклики долі й історії. 

Odoo CMS - велика картинка
Odoo CMS - велика картинка
Odoo CMS - велика картинка

«Книга про життя простих людей. Наших знайомих, сусідів та друзів, про їх емоції. Про те, як мінялися часи та разом із ними люди. Ця книга про мого дідуся та бабусю. Адже це люди, які, як і багато інших людей того покоління, пережили зміну трьох влад. Як вони перевертали все з ніг на голову, як разом зі зміною влади змінювались й люди. Чому я взялася за пана Юліана? Це людина яка була без освіти, адже після гімназії не мав можливості далі навчатись, але був настільки шляхетним та добрим, що в житті я мало зустрічала подібних людей».   

Наталія Гриценко, письменниця

Odoo CMS - велика картинка
Odoo CMS - велика картинка
Odoo CMS - велика картинка

Книга Наталії Гриценко особливо важлива тим, що не викликає ностальгії за минулим та біль через втрачене. Прочитавши книгу, ви відчуєте гордість за Чернівці, його мешканців, за тих людей, які хотіли і вміли жити. Ця історія породжує відчуття відповідальності перед ними і прагнення робити сучасні Чернівці не менш гармонійними і комфортними.

Трансляцію події можна переглянути за посиланням.

Фото Василя Салиги

Схожі публікації