21 квітня у медіа-центрі "Belle Vue" розпочався триденний медійний табір "Media Camp"
"Media Camp" - це безкоштовний захід для представників регіональних ЗМІ із трьох областей України: Вінницької, Одеської та Чернівецької.
Він спрямований на привернення уваги до ідей сталого розвитку та зближення між собою засобів масової інформації з громадськими організаціями, що займаються темами дотичними до сталості.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/14f/14f32d1fbee8f16b03b808a7e644f7dcad86cb47/30430089_1534518453340226_1096603906_n.jpg)
"Медійний табір - захід для журналістів, спрямований у першу чергу на підвищення обізнаності медійників у темі сталого розвитку та сталої мобільності. Захід відбувається в рамках реалізації проекту "Через сталий транспорт до чистого довкілля", співфінансується Європейським Союзом та реалізовується Буковинською агенцією регіонального розвитку".
Анна Ноголь, співорганізаторка проекту
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/ef3/ef3306cbeaa96b541b5a963b5e06dc67ab6b7c0b/30849994_1534510413341030_2058947687_o.jpg)
Фото Діани Кермач