14 березня у Steinbarg Gallery & Cafe відкрили виставку Мар'яни Романюк «Bitter treasure» у форматі Artist talk
Це четверта виставка Мар'яни у Чернівцях. Авторка зазначає, що її мета – відволікти увагу відвідувачів від буденних справ та замислитись над чимось духовним, філософським, над тим, на що ми не звертаємо багато уваги.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/644/6445cb8a29b0e68c9a0bf5ad8b759ccdbd22eea2/B18197D2-C65D-4999-A51C-90F52B2BDE5E.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/769/769134a5f3f7407530de51f700eebdda8ea27b45/10382CCE-7DE6-4239-BCA8-B76F824B013D.jpg)
«Важливо що ви відчуєте, коли вийдете з галереї на вулиці. Які будуть у вас думки. Я хотіла, щоби ви, дивлячись на картини, перестали думати про економіку, політику, і звернули увагу на небо, поставили собі філософське питання. Хочу щоби через картини ви побачили, як я живу».
Мар'яна Романюк, художниця
Мар'яна займається живописом, та проживає в Чернівцях. Незважаючи на життєві негаразди, вона знайшла у собі сили, щоби рухатись далі та створювати картини.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/25f/25fc7ad8065222d1206b8eb6bf9b9cfe9c56547d/C693F826-CE01-4A34-BC60-95112D859E9A.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/abf/abf1fe90eafb34ab2c2230db6733e747d3828fab/BF08C95C-741A-4011-B6E9-A6A5D080D494.jpg)
«Маряна любить писати вночі. У цих картинах захована душа Мар'яни. Хочеться ходити залою, розглядати їх і розгадувати те, що там заховано. Думати про те, що хотів сказати митець».
Наталія Богомаз, кураторка виставки