6 грудня у Чернівцях відбулась презентація кліпу "Не забувай"
Головна думка пісні: «Де б ти не був, повертайся додому». БУК створює музику в стилі хіп-хоп з етнічними музичними інструментами: цимбалами, сопілкою, бубнем, скрипкою, дримбою, бандурою, трембітою. БУК розшифровується, як «Будь Українцем».
«Ідея виникла в моїй голові, коли я їздив різними містами і шукав, де би я хотів жити: в Україні чи закордоном? Багато хто питає себе, де краще реалізуватися? Тема пісні якраз про те, що я прийняв для себе чітку позицію. Я буду розвивати свою країну і нікуди не буду їхати. Таким девізом стали слова «де би ти себе не шукав, не забувай Батьківщину».
Устим Бук, музичний виконавець
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/add/add47e033a22fdb1b8fd34cfe1afd85878f351c2/24879074_689618907894503_109568060_o.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/56a/56a0807466804c922dec4b893026fdb12514eed7/24882731_689618931227834_874547751_o.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/6a7/6a7b5c6edba96f1fdcf2ddf367745cd095bd0568/24879024_689619031227824_674074105_o.jpg)
У кліпі поєднано два унікальних стилі музики: хіп-хоп біти з етнічними українськими інструментами.
«Чому я взявся за цю роботу? Тому що, по-перше, мені дуже сподобалося звучання. Якість речі я спочатку сприймаю емоційно, а потім намагаюсь конструктивно розкласти по поличках. Тому саме емоційно мене і качнуло. Далі я послухав слова, і зрозумів, що це пісня не про те, що зараз прийнято співати: про кохання, про журбу, про недолюбов, про різні нісенітниці. А це пісня, яка порушує величезну соціальну проблему – еміграцію. Тому для мене ця тема теж болюча. Я вважаю, що пісня повинна стати хітом, адже вона близька кожному українцю. У кожного з нас в сім’ї є батьки або родичі, які працюють за кордоном. Дякую Устиму за те, що своєю думкою надсилає людям меседж повертатися додому, не забувати Батьківщину, бути і розвиватися тут».
Олександр Ткачук, режисер
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/5cf/5cf28dc885921bde1f7e67aaa0b98a93693b5df5/24879141_689619034561157_495084403_o.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/b8a/b8a6976e98aa5a1892c2fc5d97f398c2a363b68f/24946172_689619027894491_69398744_o.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/d43/d4341da141c96aeb0dd9ccc635f28d7b9902a6bb/24879280_689618974561163_2031159556_o.jpg)
Відповідь на питання чи їхати за кордон, чи залишатись тут, можливо, й ви знайдете у цій пісні.
Фото Василя Салиги