30 березня у Літературному целанівському центрі відбулася відео-лекція Євгенії Лопати про Карла Eміля Францоза
"Спікерів ми обирали дотичними до тих людей, про яких вони читають лекції. Ви спитаєте, що мене об'єднує з Емілієм Францозом? Зйомки відео проводили в австрійському національному університеті Карла і Франца, де він та я навчалися. Також ми навчалися в німецькій гімназії міста Чернівці. Карл для мене - дуже дивна постать. Адже про нього багато знали в Європі, але мало в Чернівцях. Що, звичайно, не дивно для тих часів".
Євгенія Лопата, директорка фестивалю Meridian Czernowitz
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/2c5/2c53742b5c43905e664fc845718c8a8ba14d0ed7/received_1845450785494050.jpeg)