У Чернівцях починається обов'язкова реєстрація домашніх тварин

У дію вступають "Правила утримання домашніх тварин у місті Чернівці"

Про головне

Ярина Боринець

19 жовтня о 11:00 стартує реєстрація домашніх тварин у Чернівцях, яку необхідно пройти в комунальному підприємстві "Притулок для тварин"

Ця процедура передбачає видачу спеціального жетона з QR-кодом, вакцинацію від сказу, якщо вона не проводилась раніше і документ, що підтверджує реєстрацію. домашнього улюбленця в міжнародній системі ідентифікованих тварин.

Про це повідомляється на сайті Чернівецької міської ради.

Реєстрація відбувається наступним чином: господар реєструє свою тварину за посиланням, звертається у МКП "Притулок для тварин" і обирає зручну клініку, в якій можна отримати жетон. Для отримання жетону власнику тварини потрібно прийти в обрану установу з твариною, паспортом та документами, що підтверджують право власності та проведення щеплень тварини. 

Вартість процедури та видача жетону становить 74 гривні.

Поліція може здійснювати перевірку в публічних місцях, оскільки носіння ідентифікаційного жетону за межами місця постійного утримування тварини є обов’язковим.

Реєстрація домашніх тварин дозволить оперативно здійснювати пошуки загубленого улюбленця, контролювати кількість безпритульних котів і собак у місті та швидко вирішувати конфліктні ситуації, пов'язані з тваринами.

 Джерело фото

Схожі публікації