У Чернівцях почались антитерористичні навчання

Умовну групу терористів шукатимуть 26-27 червня

Про головне

Оксана Чорна

У разі виявлення підозрілих осіб повідомляйте на "гарячу лінію" 

26-27 червня в Чернівцях триватиме антитерористичне навчання із пошуку та знешкодження умовних диверсійно-терористичних груп.

Про це повідомляє на сторінці в мережі Facebook Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області.

Тренування, що відбуваються в умовах максимально наближених до реальних, організовує Антитерористичний центр СБ України за участі поліції, Нацгвардії, ДСНС, прикордонників, підрозділів ЗСУ, органів державної влади та інших суб’єктів боротьби з тероризмом.

У зв’язку з цим правоохоронці посилять патрулювання вулиць Чернівців, можуть тимчасово обмежувати рух транспорту та перевіряти документи, що засвідчують особу.

Служба безпеки України закликає чернівчан з розумінням поставитися до певних незручностей, зберігати спокій, дотримуватися правил особистої безпеки та мати при собі документи, що засвідчують особу.

Прикмети учасників умовної диверсійно-терористичної групи: 4-5 осіб чоловічої статі, слов’янської зовнішності, спортивної статури, зріст 170-180 см, вік членів групи 27-33 роки.

Прохання в разі виявлення підозрілих осіб із вказаними ознаками повідомити на "гарячу лінію" УСБУ в Чернівецькій області 54-02-04, або 102.

Джерело фото

Схожі публікації