На реалізацію проекту з міського бюджету витратять майже 1 мільйон гривень
У Чернівцях на Гравітоні розпочалися роботи над "Алеєю Небайдужості". Нова доріжка з'явиться між тролейбусними зупинками "Гравітон" та "Поліклінікою профоглядів".
Про це повідомляє Інформаційне агентство АСС.
Ідея облаштування Алеї перемогла у програмі "Бюджет міських ініціатив". На її реалізацію з міського бюджету витратять майже 1 мільйон гривень. За ці кошти встановлять нове тротуарне покриття, облаштують доріжку лавочками, освітленням, зеленими насадженнями, смітниками та системою водостоку. Також планують створити відпочинкову зону навпроти Міської дитячої поліклініки №8.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/bc3/bc31f003d3b25def1f2b78c4d7b1c3975125521c/19576098_1425097517584837_1291407252_n.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/faa/faa03c3ad462d6e9d6b5cf7419508ce9d22f208a/19553175_1425097530918169_1975225606_n.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/d20/d20d8bcf9d90a68fca33dee398b6f4a043c578b8/19512259_1425096840918238_2136219194_n.jpg)