На Черкащині ураган пошкодив військові об'єкти однієї з воєнних частин повітряного командування Центру Повітряних Сил ЗС України
Про це повідомляє прес-службу ПС ЗСУ.
Негода залишила без струму лінії електропередач, зруйнувала дахи будівель, розбила вікна, вітер пошкодив та зруйнував огорожі із залізобетону і колючого дроту. Стихія повикорчувала майже половину дорослих дерев, іншим поламала гілки та крони.
Спеціалісти Білоцерківського квартирно-експлуатаційного відділу зараз працюють на місці надзвичайної події з метою визначення розмірів збитків та поновлення електроживлення, ремонту будівель і споруд воєнної частини.
Ніхто з особового складу не постраждав.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/261/2613b312258ea164c31b7c4df5b46dc17b57994f/19642695_664899453707900_1292868622395900524_n.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/0aa/0aa7c221e1093bd11f5182002b4edfecfe375548/19598811_664899687041210_778514319571304844_n.jpg)