У "бурштиновій справі" нові докази

Їх отримали після обшуку в літаку на території аеропорту "Київ"

Про головне

Ярина Боринець

Суд визнав, що докази, які слідчі НАБУ виявили під час обшуку в літаку на території аеропорту "Київ", можуть бути використані у кримінальному провадженні

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Як відомо, 19 жовтня НАБУ затримала Борислава Розенблата, запобігши вивезенню за кордон матеріалів, важливих для розслідування так званої "бурштинової справи".

Невідкладні слідчі дії проводилися відповідно до ч.3 ст.233, ст.234 Кримінального процесуального кодексу України (до постановлення ухвали слідчого судді).

Детальніше за посиланням: https://goo.gl/oJormN

20 жовтня слідчий суддя Солом’янського районного суду міста Києва своєю ухвалою задовільнив клопотання детективів НАБУ, погоджене з прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про проведення відповідних слідчих дій, подане невідкладно після обшуку у літаку на території аеропорту «Київ» (Жуляни).

Рішенням Солом’янського райсуду міста Києва продовжено термін дії процесуальних обов’язків стосовно народного депутата України Борислава Розенблата, підозрюваного у причетності до одержання неправомірної вигоди за сприяння іноземній компанії в здійсненні видобутку бурштину в Україні. Зокрема, на нього покладені процесуальні обов’язки у вигляді обмеження пересування (не залишати міста Київ та Житомир), а також до 18 грудня носити електронний засіб контролю (браслет).

Джерело фото

Схожі публікації