Творець "концтабору" для мігрантів вирішив боротися за пост сенатора США

Арпайо в 2016 році програв вибори шерифа округу Марікопа кандидату-демократу

Про головне

Аліна Лісненко

Колишній шериф округу Марікопа в Арізоні Джо Арпайо, відомий як творець "концентраційного табору" для мігрантів, оголосив про намір стати сенатором США

У телефонному інтерв'ю The New York Times колишній шериф, якому в червні 2016 року минуло 85 років, заявив, що вік не завадить йому працювати сенатором, передає "Meduza".

"До недавнього часу я носив пістолет і значок, так що вік нічого не означає. У мене є життєвий досвід і здоровий глузд, які я використовував на благо жителів Арізони".

Джо Арпайо, колишній шериф

На своїй сторінці Twitter Джо Арпайо заявив, що хоче таким чином підтримати політику Трампа.

"Я балотуюся в сенат США від Великого штату Арізона з однієї вагомої причини: підтримати програму і політику президента Дональда Трампа в його місії - зробити Америку знову великою".

Джо Арпайо, колишній шериф

Джо Арпайо був шерифом округу Марікопа з 1993 по 2016 роки. На посаді шерифа він використовував жорсткі заходи для боротьби з нелегальною міграцією. У тому числі, шериф і його підлеглі затримували мігрантів з країн Латинської Америки, які не мали дозволу на перебування в США, і поміщали їх в наметовий табір, який Арпайо називав "концентраційним".

Методи Арпайо, який називав себе "найсуворішим шерифом", суд у 2011 році визнав незаконними. Незважаючи на це рішення шериф продовжив затримувати мігрантів, і його звинуватили в неповазі рішення суду. Арпайо загрожувало тюремне ув'язнення терміном до 6 місяців, але Дональд Трамп, який посів у 2017 році пост президента США, його помилував.

Арпайо в 2016 році програв вибори шерифа округу Марікопа кандидату-демократу.

Джерело фото

Схожі публікації