Трамп пропонує скасувати електронну лотерею Green Card

Президент США представив законопроект під назвою RAISE

Про головне

Оксана Чорна

Зміни спрямовані на захист американців, які стануть отримувати більшу зарплату за рахунок скорочення потоку низькокваліфікованої робочої сили – Трамп

Президент США Дональд Трамп в Білому домі представив законопроект, який передбачає відмову від лотереї Green Card.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби адміністрації президента, повідомляє Громадське.

Законопроект під назвою RAISE встановлює нові обмеження та умови видачі посвідки на тимчасове проживання в США. Трамп назвав це "однією з найбільших реформ імміграційної системи за півстоліття".

Крім американського президента, в підготовці законопроекту брали участь сенатори-республіканці Девід Пердью і Том Коттон.

Президент США нагадав, що в рамках лотереї Green Card в США прибувало багато людей з низькою кваліфікацією, які в результаті отримували в країні низькі зарплати.

Така політика, за його словами, створювала серйозний тиск на американських робітників і платників податків.

RAISE покликаний замінити колишній порядок і запровадити нову систему, засновану на балах. Тепер більше шансів отримати посвідку на проживання матимуть мігранти, які говорять англійською мовою, можуть фінансово забезпечити себе і свою сім'ю, а також володіють навичками, які будуть сприяти розвитку американської економіки.

За словами Трампа, такі зміни спрямовані на захист американців, які стануть отримувати більшу зарплату за рахунок скорочення потоку низькокваліфікованої робочої сили.

Green Card – один із способів іммігрувати в США, який був доступний майже всім. Програма "Імміграція за програмою віз для іммігрантів різних національностей" (Diversity Visa) діє в США з 1990 року. Щорічно визначаються 50 тисяч переможців лотереї Green Card, які отримують посвідку на проживання і дозвіл на роботу в США. У лотереї беруть участь країни з низьким рівнем імміграції в США.

Джерело фото

Схожі публікації