Суд відмовився прийняти позов Навального до Путіна

Російський опозиціонер хотів подати в суд за втручання в проведення мітингів

Про головне

Ярина Боринець

Тверський суд Москви відмовився прийняти до розгляду позов Олексія Навального до президента Росії Володимира Путіна

Опозиціонер планував подати до суду скаргу на незаконну дію або бездіяльність. Про це 8 листопада повідомив глава юридичної служби Фонду боротьби з корупцією Іван Жданов, передає Meduza.

Він зауважив, що поки не отримав текст ухвали суду. При цьому, за словами Жданова, в Кодексі адміністративного судочинства є тільки чотири підстави для відмови в прийнятті позову і жодне з них в даному випадку не застосовується.

"Складно сказати, який пункт вибрала голова суду Солопова, подивимося, коли отримаємо визначення. Ставлю на те, що взагалі написали, що Путін непідсудний ніяким судам".  

Іван Жданов, глава юридичної служби Фонду боротьби з корупцією

Навальний оголосив про подачу позову до Путіна 1 листопада. Приводом стали численні відмови в узгодженні мітингів Навального в регіонах. На думку політика, причиною таких відмов стали вказівки від керівництва країни.

Після того, як місцева влада стали відмовляти в проведенні мітингів, Навальний звернувся до власників приватних приміщень, щоб вони дозволили йому зустрічатися з прихильниками у себе.

З вересня 2017 року Навальний почав поїздки по країні в рамках своєї передвиборчої кампанії. При цьому, згідно із законом, Навальний не може брати участь у виборах президента, оскільки має непогашену судимість за тяжкою статтею.

Джерело фото

Схожі публікації