Стартує проект «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні»

Рада Європи закликає буковинців подавати проектні пропозиції

Про головне

Аліна Лісненко

Рада Європи запрошує до подання проектних пропозицій у рамках Проекту «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні», який впроваджується Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи, для органів місцевого самоврядування в Україні, представники якого брали участь в семінарах «Мери - лідери змін», організованих протягом 2014 - 2017 року в рамках проекту «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні».

Запрошення до подання проектних пропозицій спрямоване на підтримку органів місцевого самоврядування в Україні у плануванні, розробці та впровадженні сталих ініціатив, які можуть бути поширені, та стосуються залучення громадськості з більш розгорнутою метою органів місцевого самоврядування до більшої відкритості, інклюзивності, підзвітності та прозорості у співпраці з громадянами з урахуванням гендерного аспекту.

Загальна мета проекту полягає в покращенні впровадження принципів демократії шляхом посилення інституційних і лідерських здібностей обраних місцевих органів влади і поширення на загальнонаціональному рівні кращих практик місцевої демократії через:

- підсилення інституційної спроможності та лідерських здібностей обраних представників місцевого рівня, з тим, аби вони в своїй роботі більше орієнтувались на громадян, швидше реагували на їх потреби та краще забезпечували підзвітність щодо виконання ними своїх функцій;

- покращення спроможності обраних представників місцевого рівня у впровадженні реформи місцевого самоврядування через поліпшення координації, планування та управління;

- підвищення рівня активного залучення громадян до участі у демократичних процесах на місцевому рівні.

Партнери проекту:

- обрані представники місцевого рівня (міські, сільські, селищні голови та депутати місцевих рад), асоціації органів місцевого самоврядування, депутати Верховної Ради України;

- молоді місцеві лідери громадських організацій, представники молодіжних організацій, політично активна молодь, молоді політики та представники громадянського суспільства та засобів масової інформації.

Бюджет проекту:

Рада Європи має на меті надати загальну суму гранту в розмірі 78 000 євро органам місцевого самоврядування в Україні.

Рада Європи, таким чином, очікує пропозиції:

- Для органів місцевого самоврядування, що знаходяться в населеному пункті з кількістю мешканців до 20 000 осіб максимальна сума бюджету складатиме 8000 євро;

- Для органів місцевого самоврядування, що знаходяться в населеному пункті з кількістю мешканців від 20000 до 50 000 осіб максимальна сума бюджету складатиме 14000 євро;

- Для органів місцевого самоврядування, що знаходяться в населеному пункті з кількістю мешканців більше 50 000 осіб максимальна сума бюджету складатиме 20 000 євро.

Заповнену і підписану заявку на отримання гранту англійською та українською мовою разом із супровідними документами потрібно надіслати в електронній формі (файли Wordі/або PDF) на електронну пошту: congress.cooperation@coe.int. Електронні листи повинні містити таке посилання в темі листа: APPLICATION: 2017 – Local initiatives on transparency and citizen participation in Ukraine.

Інші запитання, що стосуються цього конкретного запрошення до подання проектних пропозицій, надсилаються щонайпізніше за тиждень до кінцевого терміну для подання заявок на отримання гранту, англійською або українською мовою лише на цю адресу: congress.cooperation@coe.int, з таким посиланням в темі листа: QUESTIONS: 2017 - Local initiatives on transparency and citizen participation in Ukraine.

Кінцевий термін подачі заявок на отримання гранту – 21 травня 2017 р. (до опівночі за центральноєвропейським часом). Заявки, одержані після вищезазначеної дати, не будуть прийняті до розгляду.

Детальнішу інформацію щодо конкурсу можна дізнатися тут.

Схожі публікації