Сьогодні ВНЗ оприлюднять списки рекомендованих до зарахування на бюджет вступників

Абітурієнти мають виконати вимоги до зарахування не пізніше 5 серпня

Про головне

Оксана Чорна

Цього року заяви до вишів на всі освітньо-кваліфікаційні рівні подали 511 тисяч 146 вступників 

1 серпня о 12 годині вищі навчальні заклади України мають оприлюднити рейтингові списки на зарахування на місця бюджетного замовлення.

Про це повідомляє Укрінформ.

Інформація про терміни зарахування та особливості вступної кампанії-2017 оприлюднена на сайті Міністерства освіти та науки.

Вступники повинні виконати вимоги до зарахування не пізніше 12 години 5 серпня. Також до 5 серпня вищі навчальні заклади мають провести зарахування на місця державного замовлення на денну форму навчання за сертифікатами ЗНО, за результатами творчих конкурсів, квотами та вступними іспитами.

До 18 серпня здійснюється переведення на вакантні місця державного замовлення. Зарахування на контрактну форму навчання за кошти фізичних та юридичнх осіб здійснюється не пізніше 30 вересня.

Нагадаємо, що в цьому році Міністество освіти та науки ввело низку коефіцієнтів для розрахунку конкурсного балу: сільський коефіцієнт 1,02 для осіб, які здобули середню освіту в навчальних закладах на території сільських населених пунктів у рік вступу; галузевий коефіцієнт 1,03 для заяв з першими пріоритетами на інженерно-технічні та природничо- математичні спеціальності; регіональний коефіцієнт - 1,0 для Києва, 1,01 для Дніпра, Львова, Одеси, Харкова, 1,03 для Донецької та Луганської областей та переміщених вишів, 1,02 в інших випадках.

Вступники з Криму та території проведення АТО, які мають український атестат та позитивні результати ЗНО, можуть вступати до будь-якого вишу України, зокрема, на місця державного замовлення.

Для вступників з територій Донецької та Луганської областей, а також Криму діють освітні центри "Донбас-Україна" та "Крим-Україна", через які абітурієнти можуть отримати документ про загальну середню освіту державного зразка та вступити в уповноважені вищі навчальні заклади.

Загалом, за даними МОН, на кінець липня через освітні центри "Крим-Україна" вже подали заявки 235 осіб, через освітні центри "Донбас-Україна"  – 2 103 особи.

Нагадаємо, з 29 червня по 26 липня в Україні тривала вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Цього року заяви до вишів на всі освітньо-кваліфікаційні рівні подали 511 тисяч 146 вступників, з них на бакалавра – 220 тисяч 573 осіб, на магістра – 161 тисяча 350 осіб, на молодшого спеціаліста – 129 тисяч 223 осіб.

Джерело фото


Схожі публікації