13 грудня у Літературному целанівському центрі вінницький поет і художник Сергій Татчин презентує книжку поезій «Любити» (видавництво Nebo BookLab Publishing)
Подію модеруватиме Інга Кейван. Початок о 18:30.
Книжка Сергія Татчина «Любити» – восьма в бібліографії автора. Сюди увійшли 111 поезій. Вона розпочала серію «Поезія 21», яка задумана як синтез віршів українських поетів та графічних робіт молодих українських художників. У оформленні книжки «Любити» використано роботу молодого київського графіка Сергія Погребиського. Серія «Поезія 21» була презентована на Книжковому Арсеналі – 2018 у Києві.
«Своєю метою серія ставить відображення кількох характеристик сучасних текстів – бачення їх у часі і просторі, відкриття для нас по новому вже знаних імен або представлення читачеві нових, ще не знайомих. У цьому випадку «час» двадцять першого століття – наша головна цінність».
Світлана Привалова, упорядниця
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/661/6611026da096c27417475d364715b02e217bf639/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%96%D0%B2%D1%86%D1%96_2.jpg)
«Збірка «Любити» – навдивовижу цілісна, ґрунтовна, виважена. Певною мірою, вона є своєрідним дослідженням, пірнанням у глибини особистісних взаємин, висвітленням інтимного, затіненого, напівусвідомленого. Аналізуючи текстологію зазначеної книги, зауважимо, що її центральним меседжем є пошук простої й зрозумілої інструкції, як це: любити? Інструкції, котра потрібна, далебі, чи не усім – хоч і спрацьовує кожного разу по-різному. Вірші Татчина – це пояснення, що таке любов, навіщо вона, для кого і що з усім цим робити. Залишається лише дослухатись, прочитати і зрозуміти. Залишається лише осягнути глибину поетичного тексту, пірнути у неї – і не забути виринути на поверхню, адже:
хочеться безцільно блукати уздовж прибою,
торкатися тебе рукою, тулитися до води,
надіятися, що не скоро іще холоди, ‒
щоб малювати тебе, віршувати про тебе,
милуватися тобою.
врешті-решт, це і зветься любов’ю
тож, ходи до мене! ходи!»
(«Любов»)».Валерія Богуславська, перекладачка
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/7b1/7b11c017e9d8f5f834c2e952eea7f5b70b7ff320/Tatchyn_obkl_300-min.jpg)