СБУ затримала бізнесмена на Івано-Франківщині на постачанні військового спорядження до так званої «ДНР»

Чоловік виготовляв та постачав військове спорядження терористичній організації «ДНР»

Про головне

Аліна Лісненко

Співробітники СБУ затримали на Івано-Франківщині бізнесмена, який виготовляв та постачав військове спорядження терористичній організації «ДНР»

Правоохоронці встановили, що уродженець Маріуполя останнім часом проживав у тимчасово окупованому Донецьку, повідомляє прес-служба СБУ.

Він зареєстрував за псевдозаконодавством окупантів комерційну структуру, яка брала участь у забезпеченні військовим спорядженням та амуніцією незаконних збройних формувань так званої «ДНР».

Співробітники спецслужби задокументували, що зловмисник отримував сировину та комплектуючі з РФ через закриті Україною пункти прикордонного пропуску. Він повністю сплачував усі «податки» до фейкових структур бойовиків, гроші від яких ішли на фінансування незаконних збройних формувань терористів.

Оперативники СБ України затримали спільника терористів у готельному номері на території одного з туристичних комплексів Прикарпаття, куди він приїхав на відпочинок. Зловмиснику оголошено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ст. 258-5 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Джерело фото

Схожі публікації