СБУ викрила міжрегіональний конвертаційний центр

Річний обіг коштів становив понад чотириста мільйонів гривень

Про головне

Ірина Капуш

Співробітники Служби безпеки України спільно з Державною фіскальною службою під процесуальним керівництвом прокуратури припинили діяльність міжрегіонального конвертаційного центру  

Про це йдеться на сайті СБУ.

Зазначається, що оперативники спецслужби задокументували, що нелегальний бізнес організували двоє мешканців Івано-Франківської області.

Порушники придбали низку фірм у різних регіонах України, через які скуповували продукцію у виробників. Надалі товари за готівку реалізовувалися іншим суб’єктам підприємницької діяльності та фізичним особам, а документи про реалізацію продавали замовникам конвертації, що дозволяло комерсантам штучно створювати податковий кредит.

Також у повідомленні йдеться, що за свої "послуги" організатори отримували від восьми до тринадцяти відсотків від суми конвертації. За попередніми оцінками впродовж 2017 року порушники завдали державі збитків на суму сімдесят один мільйон гривень.

Під час низки санкціонованих обшуків за місцями роботи та проживання фігурантів справи у Івано-Франківську та Києві, співробітники СБ України знайдено "чорну бухгалтерію", документи та інші докази нелегальної діяльності. 

Тривають невідкладні слідчі дії.

Джерело фото

Схожі публікації