СБУ викрила агентурну мережу терористів ДНР

Терористи працювали з інформацією з АТО

Про головне

Ярина Боринець

Співробітники військової контррозвідки та Головного управління СБ України у Донецькій та Луганській областях викрили у районі проведення АТО агентурну мережу так званого “Розвідувального управління Республіканської гвардії ДНР”

Оперативники СБ України встановили, що мешканка Донеччини отримала завдання від кураторів з терористичної організації «ДНР» організувати збір таємної інформації в одній з військових частин, дислокованої поблизу лінії розмежування.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Жінка встановила контакти з військовослужбовцями та пропонувала за гроші передавати документи та дані про місця дислокації підрозділів Збройних Сил України. Терористи планували використати отримані відомості для диверсійних акцій та коригування вогневих ударів по українських позиціях.

Співробітники спецслужби задокументували, що куратором інформаторки був «розвідник ДНР» на прізвисько «Циган», якому вона передала кілька другорядних документів. Він є бойовиком незаконних збройних формувань з 2014 року та має «нагороди» терористів за участь у бойових діях проти сил АТО у Слов’янську та донецькому аеропорту.

Після отримання інформації про можливість «заволодіти» документом з грифом таємно, терорист вирішив особисто перейти лінію розмежування. Оперативники СБ України затримали «Цигана» та інформаторку під час передачі даних на підконтрольній українській владі території. “Цигану” оголошену підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Стосовно інформаторки відбуваються відповідні процесуальні дії.

Триває досудове слідство.

 
 

Схожі публікації