Самогубство у Богомольця: заступниця декану університету відсторонена від обов'язків

Університет пояснив причини відрахування студентки з Туркменістану

Про головне

Ярина Боринець

У Медичному університеті імені Богомольця розповіли про причини відрахування першокурсниці, яка закінчила життя самогубством

Як повідомляється у заяві на офіційному сайті університету, Мукаддас Насирлаєва була відрахована через порушення міграційного законодавства. У дівчини закінчився термін візи, і вона не виїхала з України, аби продовжити її. 

"18 січня медичний університет повідомив про розірвання контракту з Мукаддас Насирлаєвою на підставі порушення студенткою міграційного законодавства, 24 січня їй було вдруге особисто повідомлено про підписання наказу про відрахування з університету, оскільки ситуація не змінилася".

з офіційної заяви НМУ ім. Богомольця

Також на сайті повідомляється, що керівництво відсторонило від виконання обов’язків заступника декана по роботі з іноземними студентами Тетяну Тімохіну на час розслідування ситуації із зниклою студенткою НМУ.

Нагадаємо, що 18-річна Мукаддас Насирлаєва, громадянка Туркменістану, покінчила життя самогубством, стрибнувши з моста Патона. Туркменістанська діаспора пов'язує самогубство дівчини з відрахуванням з університету. 

Джерело фото

Схожі публікації