Розпродаж міської власності Одеси: мерія не зможе викупити своє майно у банку

На порталі "Prozorro Продажі" опубліковано оголошення про продаж прав на 81 об'єкт нерухомості в Одесі

Про головне

Ярина Боринець

Мер Одеси Геннадій Труханов прокоментував ситуацію у зв'язку з оголошенням на порталі "Prozorro Продажі" про продаж прав на 81 об'єкт нерухомості в Одесі

У 2005 році вони були закладені мерією Гурвіца банку "Надра", повідомяє "Таймер".

19 березня в ході апаратної наради дане питання підняв депутат "Опозиційного блоку" Олексій Єреміца. У відповідь одеський мер заявив, що ця проблема "під пильною увагою міської влади" і питання активно вивчається. Однак мерія не може брати участь в торгах, тому міська влада шукає інші шляхи вирішення проблеми.

"Ми шукаємо можливості вирішення цієї проблеми, яка закладена не нами, а тими міськими властями і мерами-господарниками, які себе так позиціонували, керували ЖЕКом, потім якимось кооперативом, де змішували фарбу. Потім вони відчули себе господарниками - набрали кредитів, заклали майно міста і, як кажуть у нас в Одесі, "чухнулі за кордон", звідки іноді посилають якісь посади в Facebook".

Геннадій Труханов, мер Одеси

Мер попросив свого заступника Світлану Бедрегу прокоментувати ситуацію з фінансової точки зору, проте головний фінансист мерії відмовилася від коментарів.

"Це не тому, що ми не знаємо, що робити. До сьогоднішнього дня ми не розуміємо, як будуть проходити торги і хто буде брати участь. Упевнений, що вирішимо питання".

Геннадій Труханов, мер Одеси

Джерело фото

Схожі публікації