Прокуратура передала Укрзалізниці тисячу арештованих вагонів Клименка

Від експлуатації вагонів очікують дохід у 150 мільйонів гривень щороку

Про головне

Оксана Чорна

За словами Матіоса, вагони до конфіскації належали компанії "Юнісон Груп", яку пов’язують з колишнім міністром доходів і зборів Олександром Клименком  

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявляє, що військова прокуратура за рішенням суду передала підприємству "Укрзалізниця" тисячу арештованих вагонів.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

"Нам вдалося встановити і арештувати рухоме майно, яким користувався і від якого отримував зиск Олександр Клименко. Військова прокуратура за рішенням суду тисячу арештованих залізничних піввагонів – найбільш дефіцитний залізничний рухомий склад – передала для експлуатації Укрзалізниці".

Анатолій Матіос, головний військовий прокурор

Як пояснив Матіос, передали ці вагони Укрзалізниці з метою "унеможливлення проявів корупційних ризиків з боку представників держави під час зберігання арештованого майна і з метою забезпечення додаткового доходу до держбюджету", а також для того, щоб арештоване майно не псувалося.

У випадку передачі і запуску в експлуатацію цих вагонів до моменту винесення рішення суду про ймовірну конфіскацію в дохід держави Укрзалізниця використовуватиме конфісковане майно. Очікуваний дохід – близько 150 мільйонів гривень щороку.

За словами Матіоса, вагони до конфіскації належали компанії "Юнісон Груп", яку пов’язують з колишнім міністром доходів і зборів Олександром Клименком.

Наразі Клименко цю інформацію не коментував.

У липні міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомили про понад півтори сотні обшуків у Києві у приміщеннях, які належать пов’язаним із Олександром Клименком структурам. Зокрема силовики повідомляли, що група компаній "Юнісон" фігурує у розслідуванні, в рамках якого проводили слідчі дії. Тоді Клименко спростував цю інформацію і зазначив, що у "мене обшуків немає".

Джерело фото

Схожі публікації