21 січня чернівецькі та румунські правоохоронці з обох сторін кордону затримали 39 ящиків сигарет на ділянці відділу «Красноїльськ» та 4 пакунки в прикордонному секторі Румунії «Бродіна»
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/36c/36ce7bad7a420877c3c1425c232e45e2590640c8/IMG_3380.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/911/911ff84204f17fe3a12782f5c0dbea8a2c2e8f43/IMG_3383.jpg)
На даний час тривають заходи щодо встановлення обставин правопорушення. Сигарети передадуть співробітникам ДФС.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/1ff/1ff6cdd45f8c58e849b88bea6acf03f7be2761f1/IMG_20170121_051504.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/62d/62dbc23f4e86faf85be388ba7d4ae28c69ddd5fe/IMG_20170121_051731.jpg)
Ще один випадок затримання тютюнових виробів трапився вчора у пункті пропуску «Порубне». Оглядаючи вантажний автомобіль марки «ДАФ», спільно-оглядова група виявила схованку із 150 пачками сигарет марки «Pall Mall». В результаті чого 45-річний турок позбувся сідельного тягача, якого було оцінено у 500 тисяч гривень.
Фото прес-служби Чернівецького прикордонного загону.