Порошенко увів у дію Концепцію про управління державою в умовах надзвичайного стану

Кабміну доручено забезпечити реалізацію положень Концепції

Про головне

Яна Вичавка

Президент підписав указ, яким увів у дію рішення РНБО про Концепцію реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період

Президент Петро Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня 2017 року «Про Концепцію реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період».

Про це повідомив УНІАН.

Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим указом, покладено на секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова.

Рада національної безпеки і оборони України схвалила розроблений Міністерством оборони та поданий Кабінетом міністрів України на розгляд главі держави проект Концепції реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період.

Кабінету міністрів доручено забезпечити реалізацію положень Концепції реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період.

Уряд має також щорічно, до 1 лютого, інформувати про стан реалізації Концепції реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період.

Джерело фото

Схожі публікації