Глава української держави Петро Порошенко закликав співгромадян і всі держустанови країни тимчасово знизити температуру в своїх приміщеннях на один градус
Як передає видання "Країна", мова йде про ініціативу під назвою "прикрутити" компанії "Нафтогаз України", яку і підтримав президент.
"Приєднуючись до цієї ініціативи особисто, я також закликаю всі державні установи зменшити по можливості температуру в приміщеннях. Також прошу громадян на кілька днів прикрутити опалення тільки на один градус або максимально уникати втрат тепла в будинках".
Петро Порошенко, Президент
Він також відмітив, що російська компанія "Газпром" знизила тиск в газопроводах для дискредитації України.
Нагадаємо, що раніше глава НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявив про дефіцит газу в обсязі близько 10 мільйонів кубометрів на добу через морози і відмови "Газпрому" в поставках, а також запропонував ввести обмеження на споживання газу в Україні 3-4 березня .
Схожі публікації
Путін і Меркель обговорили транзит газу через Україну після запуску «Північного потоку-2»
За словами Путіна, Росія розглядає «Північний потік-2» як «виключно економічний проект"
Читати даліВ Одесі стадіон "Чорноморець" виставили на продаж
Початкова вартість лоту - понад 1,1 мільярд гривень
Читати даліУ РНБО розглянуть вихід України з координаційних органів СНД
Про це повідомив Петро Порошенко
Читати даліПорошенко надав місцевій владі повноваження обмежувати продаж алкоголю
У підписаному законі немає обмежень для ресторанного господарства
Читати даліКіберполіція викрила 16-річного хлопця на продажі викрадених аккаунтів та паролів від електронних гаманців
На жорсткому диску його комп’ютера виявлено понад тисячу аккаунтів: громадян України та іноземців
Читати даліУкраїна ратифікувала договір з Молдовою про спільний контроль на кордоні
Порошенко підписав закон про ратифікацію Договору між урядами України та Республіки Молдова
Читати даліВ Ужгороді поліцейські затримали наркоторговця
Затримали порушника під час чергової спроби передачі наркотичних речовин
Читати далі