Порошенко пропонував мені зняти пропагандистський фільм – Серебренніков

У Instagram оприлюднили лист арештованого російського режисера

Про головне

Оксана Чорна

Російський режисер та керівник "Гоголь-центру" стверджує, що президент України Петро Порошенко пропонував йому зняти профінансований державою "пропагандистський фільм"

Про це йдеться в листі Серебреннікова, який на його прохання опублікував у Instagram німецький актор Ларс Айдінгер, передає Громадське.

Айдінгер пише, що Серебренніков віддав йому цей лист, коли був в минулий раз в Німеччині і попросив оприлюднити, якщо він буде арештований.

У листі режисер просить "не піддаватися на провокації деяких політичних шахраїв, які намагаються заробити гроші на будь-якій історії, яка може бути звернена проти влади".

Він, зокрема, озвучив пропозицію, що начебто поступила від українського президента: "З самого початку кримінальної справи я чув різні спекуляції на свою адресу. Я навіть отримав пропозицію від президента України Петра Порошенка очолити один з українських театрів і знімати пропагандистський фільм за фінансової підтримки держави".

Серебренніков зазначив, що "є режисером, а не політиком".

Нагадаємо, що 23 серпня суд Москви відправив Серебреннікова під домашній арешт до 19 жовтня. Його підозрюють у шахрайстві.

Odoo CMS - велика картинка

Схожі публікації