Поліція знайшла на Буковині дітей-втікачів

Діти не хотіли повертатися до притулку

Про головне

Аліна Лісненко

За словами дітей, вони покинули табір, бо хотіли вільного життя без контролю дорослих

Одразу після надходження інформації про зникнення дітей з табору, до їхніх пошуків долучилися працівники сектору ювенальної превенції, управлінь превентивної діяльності і карного розшуку, кінологічної служби, груп реагування патрульної поліції та громадськість.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Чернівецькій області.

Поліцейські відпрацьовували кілька версій можливого перебування неповнолітніх. Всю ніч правоохоронці прочісували лісосмугу поблизу дитячого табору. А коли зранку надійшла інформація про прибуття втікачів до Чернівців, пошуки сконцентрували на території обласного центру, а також Кіцманського та Вижницького районів, де раніше мешкали втікачі.

Близько 22 години 30 серпня всіх неповнолітніх знайшли в закинутому будинку в селі Мамаївцях Кіцманського району, в якому колись разом з батьками проживав один із втікачів. Поліцейські встановили, що за період відсутності неповнолітніх протиправних дій відносно них не вчинялося, загрози їхньому життю та здоров’ю немає.

Як пояснили діти, 30 серпня вони мали повертатися з табору до притулку. Не бажаючи, щоб їх контролювали дорослі, підлітки вирішили втекти.

На даний час утікачів повернули до притулку для дітей Чернівецької облдержадміністрації.

Джерело фото

Схожі публікації