Для участі в етнічному фестивалі до Чернівців приїхали музиканти із Києва та Львова
"Окрім гостей з інших міст у заході взяли участь представники ВНЗ міста, представлені країни Близького Сходу, а також африканські країни".
Ігор Сорокоумов, співорганізатор
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/d8d/d8dd48859bb37b1f89c00539adfd388140903b7e/PC040011.jpg)
За словами організаторів, родзинкою фестивалю став показ моделей, які одягнулися в українському стилі. А також презентація речей побуту українців та читання віршів чернівецьких поетів.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/ec5/ec5377121397ee53e72c99b07bf154fa8d6796e9/IMG_1386.jpg)
Під звуки незвичних музичних існтрументів поетки Інга Кейван, Іванна Стеф'юк читали свої вірші. Поезії Христі Венгринюк зачитала ведуча заходу Марина Скінтей.
Фото Максима Козменка.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/14b/14be2ba95805a717f9a3a4733d9d3107a1a870be/PC040007.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/351/3515f5d5137c09af85a45f072102a0cf2bdea9df/IMG_1378.jpg)